ACMAT Future Command and Laison Vehicle - PAPERMODEL

ACMAT FCLV


Toto vozidlo vzniklo v rámci programu nového velitelského a spojovacího vozidla pro budoucnost (Future Command and Laison Vehicle FCLV). Ve výběrovém řízení se na špici dostalo francouzské vozidlo ACMAT. Vůz je robustní, spolehlivý a odolný.
Automobilka ACMAT vyrábí celou škálu vojenských vozidel v mnoha různých provedeních, lišících se od sebe různými druhy využití a vozidla spolehlivě slouží ve 42 zemích.
Tento vůz je vybaven pětistupňovou automatickou převodovkou a dvoustupňovou přídavnou převodovkou. Vůz má pohon na všechna 4 kola a pohání jej motor Cumming. Pancéřová karoserie je na stropě doplněna nástavbou zbraní, která je uchycena pomocí 4 zesilovacích žeber (viz model). Dno vozidla je zesíleno pancéřovými deskami pro zvýšení odolnosti proti minám. Vůz je vybaven neprůstřelnými pneumatikami, přístroji nočního vidění, přístroji GPS navigace, aj. Může být přepravován v počtu kusů dopravním letounem C-130 Hercules.


ENGLISH


OBRÁZKY¨

Penulis : germia ~ Sebuah blog yang menyediakan berbagai macam informasi

Artikel ACMAT Future Command and Laison Vehicle - PAPERMODEL ini dipublish oleh germia pada hari čtvrtek 12. července 2012. Semoga artikel ini dapat bermanfaat.Terimakasih atas kunjungan Anda silahkan tinggalkan komentar.sudah ada 0 komentar: di postingan ACMAT Future Command and Laison Vehicle - PAPERMODEL
 

0 komentářů:

Okomentovat